Coastal Paradise With Pool And Ocean Access
Om van uw vakantie in San Juan te genieten, verblijf in Coastal Paradise With Pool And Ocean Access San Juan appartement, gelegen 2 km verwijderd van Ocean Park Beach en op ongeveer 18 minuten wandelafstand van het Barbosa-park.
Het appartement biedt accommodatie in de wijk Santurce in San Juan, 3 km verwijderd van het La Plaza del Mercado de Santurce.
Coastal Paradise With Pool And Ocean Access appartement biedt gasten een patio, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken in de accommodatie.
Dit appartement is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast. Sagrado Corazon treinstation is 2 km verwijderd van het appartement gesitueerd.
- Luchthavens
- San Juan Luis Munoz Marin Luchthaven6 km
- Treinstations
- Sagrado Corazon Station2,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Coastal Paradise With Pool And Ocean Access appartement?
Gasten van Coastal Paradise With Pool And Ocean Access appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Ocean Park Beach, op een afstand van 2 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het La Plaza del Mercado de Santurce (3 km) en het Barbosa-park (1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Coastal Paradise With Pool And Ocean Access appartement?
De prijs van het boeken van Coastal Paradise With Pool And Ocean Access appartement is $109. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Coastal Paradise With Pool And Ocean Access appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Coastal Paradise With Pool And Ocean Access appartement verblijven.